Aç-Kapa Özellikli (Re-Closable) Filmler

Aç-Kapa özellikli (re-closable) kapatılabilir filmler, peynir çeşitleri ve dilimlenmiş ya da işlem görmüş et türleri için mükemmel paketleme çözümleri sunar. Paketin tekrar tekrar açılıp kapatılmasını mümkün kılan bu yöntem kullanıcıya kolaylık sağlamak için özel olarak üretilmektedir.

Çift taraf Baskılı Filmler

Geliştirilmiş son teknoloji ile rotogravür baskı tekniği kullanılarak üretilen filmlerdir. Filmin iki tarafına da 11 farklı renkte baskı yapmayı mümkün kılan bu teknik markanızın kimliğini bir üst seviyeye taşır.

Hologram ve 3D Efektli Filmler

Pakete derinlik ve canlılık kazandıran hologram uygulaması ile üretilen filmlerdir. Aynı zamanda 3D efektli baskılar sayesinde ürününüz raflarda ve rekabetçi piyasada daha göz önünde olur.

Kabartma Efektli Filmler

Görme ve koku duyusu tamam, peki ya dokunma duyusu? Korozo, kabartmalı filmler sayesinde yalnızca görsel açıdan değil, dokunulduğunda da müşteriye farklı bir deneyim yaratan paketleme çözümleri sunar.

Kolay Kullanımlı Filmler

Korozo’nun sunduğu bir diğer paketleme çözümü ise zarf görünümlü aç-kapa özellikli (re-closable) paketlerdir. Dilimlenmiş ve işlem görmüş et ve peynir için ideal olan bu paketleri hem sıyır-aç özellikte de tercih edebilirsiniz. özelliklerine sahiptir.

Kağıt Görünümlü / Efektli Filmler

Lamine filmlerden daha farklı bir paketleme çözümü mü arıyorsunuz? Öyleyse kâğıt görünümlü/kâğıt efektli filmlerimize mutlaka göz atmalısınız. Oldukça çeşitli gıda türlerine hitap edebilen bu filmler kâğıdın bütün görsel özelliklerini sahiptir. Sunum ve uzun raf ömrü de dâhil olmak üzere bir ambalajda olması geren bütün özellikleri bulundurur.

Lazer Perforasyon

Farklı paketleme çözümleri için diğer bir seçenek ise perforasyon tekniğidir. Son teknoloji scribing tekniğini kullanan Korozo, gıda ve gıda dışı ürünler için kolay kullanım sağlar. Paket üzerinde her boyutta ve şekilde kapak yapılmasına imkan veren perforasyon tekniği sayesinde fermuar ve benzeri kapatma tekniklerine gerek kalmaz.

Promosyon Kod Baskı

Promosyon kodu baskılama her türden ürüne uygulanabilir. Bu baskılama yöntemi özellikle şekerlemelere, pratik içeceklere, deterjanlara, atıştırmalıklara ve cipslere perakende indirimi uygulamak için kullanılır. Promosyon kodu baskılama tekniğimize gıda mürekkebi, takip edilebilirlik için bir SAP sistemi ve tek seferlik kodlar uygulanmaktadır. Sayılar veya harfler 3 farklı fontta, kodlar ise 14 şeritte basılabilir.

Laser Scribing

Ürünlerinizi farklılaştırmak için önerebileceğimiz bir başka seçenek de lazer scribe’dir. Korozo, gelişmiş lazer scribe teknolojisi ile müşterilerine, gıda ve gıda dışı ürünlerde kolay açılma ve soyulma özellikleri ile değer katar. Bu teknoloji ile ambalaj ürünlerinizde yer alan yırtılma şeritleri, fermuarlar veya kapaklara veda edebilir; bunun yerine arzu ettiğiniz boyut, şekil veya konumda ürünün kolayca açılmasını ve daha kullanıcı dostu olmasını sağlayabilirsiniz.

Kokulu Filmler

Korozo yalnızca göze değil, aynı zamanda koku duyusuna da hitap eden paketleme çözümleri sunmaktadır. Film üzerinde sağlanan koku tekniği ile birlikte filmler OPP/PE ya da OPP/MET OPP yapıda basılabilmektedir.

Gümüş ve Altın Ayna Efektli Baskı

Farklı baskı yöntemlerini tercih eden müşterilerimizi de düşünerek altın ve gümüş tonlardaki baskı çeşitleri, raflarda ayna etkisi yaratır ve bütün dikkatlerin sizin ürününüzün üzerinde olmasını sağlar. Üzerinde şeffaf bir pencere bulunan paketlerimiz sayesinde tüketiciler paket içeriği hakkında fikir sahibi olur.