Çevresel sebeplerden ötürü ve ürünü en iyi şekilde sunmak için kullanılan malzeme miktarını azaltmak, firmaların odak noktası olmaya devam ediyor. Birçok gıda üreticisi, lamine tabakların yerine mono APET muadillerini kullanmayı amaç haline getirmişlerdir ve bu nedenle Korozo da, kendi bünyesindeki araştırma ve geliştirme ekibine bu tabaklarla uyumlu film geliştirme görevini vermiştir.

İşte bu görevin sonucunda ortaya çıkan ürün KoroGpeel. Mono apet tabaklar için yüksek performanslı film çeşitlerini içeren bu ürün yelpazesi aynı zamanda lamine tabaklarla da uyumludur. Bu filmler aynı zamanda üstün makine performansını garanti altına alarak dış çevreyle ürün arasında kusursuz bir bariyer görevi görmektedir.

KoroGpeel hava geçirmez kaplaması sayesinde gelişmiş bir ürün koruması sağlar. Kolay açılabilirliği sayesinde kullanıcı dostudur ve üst kapak açıldığında opak beyaz renk alır. Kullanıcıyı, tabakta muhafaza edilen ürünün bozulup bozulmadığı konusunda uyaran bu özellik sayesinde ürünlerinizi daha uzun süre saklayabilirsiniz.

KoroGpeel kolayca açılır ve yeniden kapatılabilir özellikte üretilebilir. Tekrar kullanım imkânı sunan bu özellik aynı zamanda çevre dostudur. KoroGpeel çok yönlü ve uygun maliyetli film çeşitlerimizden biridir ve yüksek sıcaklıklara bile dayanan geniş çeşitlilik sunar.

Buna ek olarak makine hızına göre özel olarak ayarlanabilir; böylelikle daha az rulo kullanırsınız. Mükemmel berraklık ve parlaklığa sahip olan KoroGpeel delinmelere ve çarpmalara karşı maksimum direnç gösterir. Hava ve su buharı geçirgenliğini minimum seviyeye indirgeyen bariyer sayesinde maksimum sağlamlık sunar. Kaliteyi yakalamak için buğulanmaz film seçeneğini tercih edebilir , ürününüzün raflarda bütün dikkatleri üzerine çekmesi içinse on bir farklı renge kadar istediğinizi seçebilirsiniz.

Mono APET tabaklarınız için istediğiniz her şey, geniş KoroGpeel ürün yelpazesinde sizleri bekliyor.

korozo corporate movie
korogpeel ambalaj çözümlerimiz hakkında sizinle iletişime geçmemizi ister misiniz ?
Lütfen bu alanı işaretleyin