Günümüz teknolojisi ile birlikte perakende dükkânların raflarında artık hiç görmediğimiz kadar çok çeşitlilikte, fermuarlıdan valfli olanına kadar tekrar tekrar kullanılabilir ambalajlar var. Peki, tüm bu paketleme çözümleri ne işe yarıyor?

Cevap çok basit: saklanan ürünü mümkün olduğunca uzun süre korumak ve bunu yaparken de bir taraftan tüketilen malzeme miktarını minimum seviyede tutmak. Yüksek kaliteli, çok katmanlı Korozo tekrar kapatılabilen filmler de tam olarak bu amaç doğrultusunda geliştirildi.

Şirket bünyesindeki araştırma-geliştirme ekibi ortak çekimli, tekrar kapatılabilen, lamine katmanlı filmlerin geliştirilmesi için uzun yıllar çalıştı ve bu çalışmanın sonucunda geliştirilen ürün sayesinde siz de mekanik kaynak sistemlerinizi yeni kendinden yapışkanlı sistemlerimizle değiştirebilirsiniz.

Korozo yeniden kapatılabilen filmler, paket açıldıktan sonra 10 kere yeniden kapatıp açma imkânı sunar. Kullanıcıya büyük kolaylık sağlayan bu paketleme yöntemi, peynir, dilimlenmiş et ve sosis gibi, bütün paketin tek bir kullanımda bitmediği gıda çeşitlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Tekrar kapatılabilen filmler aynı zamanda meyvelerin kesildikten sonra taze kalması ya da paket açıldıktan sonra saklamak istediğiniz atıştırmalıklarınız için de idealdir.

Paketleme koşullarınız ne olursa olsun tercihinize uygun bir ambalajımız mutlaka var. APET, PP, PVC ve PE kaplar için uygun olan bu filmler aynı zamanda çoklu makinelerle de uyumludur. 70 ila 120 mikron kalınlık arasında tercih yapabilirsiniz. Buna ilave olarak UV korumalı ya da buğulanmaz film seçeneklerimizi de değerlendirmeniz mümkün.

Paketleme teknolojisinin bir diğer getirisi de EVOH seçenekli, daha ince tekrar kapanabilen ambalajlar. Bu ambalajlar daha ince olmasına rağmen kalın olan muadilleriyle aynı performansı sağlar ve materyal masrafını minimuma en aza indirger. 11 renkte basılabilen filmler sayesinde perakende raflarında bütün gözler sizin ürününüzde olacak.

Ürün koruması, kullanıcı dostu kolaylık özelliiği ve sunduğu uzun raf ömrüyle kısaca bir ambalajdan beklediğiniz her şey.

koro-reclosable ambalaj çözümlerimiz hakkında sizinle iletişime geçmemizi ister misiniz ?
Lütfen bu alanı işaretleyin