Bir ambalajı piyasadaki en iyi en iyi ambalaj yapanın yalnızca teknik özellikler olmadığını biliyoruz. Ürünün sunum şekli ve raf ömrü de müşterilerin alışverişleri sırasında akıllı kararlar vermelerini sağlayan en önemli etkenlerden.

İkinci bir ten görevi gören ambalajlarımız sayesinde siz de ürünlerinizi, kalitesini gizlemek zorunda kalmadan potansiyel müşterilerinize sunabileceksiniz. Çeşitli paketleme uygulamalarına mükemmel uyum gösteren Koroskin ürün yelpazemiz, özellikle de taze ve işlenmiş et ürünleri, beyaz et ve deniz ürünleri, hazır ve dondurulmuş gıdalar, peynirler ve aperatifler için mükemmel paketleme seçenekleri sunuyor.

Mükemmel kaliteyi arıyorsanız kendinizi sınırlandırılmış hissetmenize gerek yok. Siz de geleneksel paketleme yöntemlerinizi artık bir kenara bırakın ve yeni teknolojilere kucak açın!

Sunum ve raf ömrü önemli bir etken elbette, ama temel teknik özellikler olmazsa bir ürünün kalitesinden de bahsedilemez. Kusursuz Koroskin serisi, manuel ve otomatik paketleme makineleri ile uyumludur ve 75 ila 150 mikron kalınlıkta üretilebilir. Muhafaza etmek istediğiniz ürünün türüne göre yumuşak ve sert paketleme seçeneklerini de tercih edebilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak Koroskin’in sizlere sunduğu seçenekler arasında mükemmel geçirmezlik de var. Oksijene ve su buharına yüzde yüz direnç gösteren filmler aynı zamanda çarpmaya ve delinmeye karşı dayanıklıdır, sızdırmaz ve kalıp peynir gibi sert ürünlerle bile uyumluluk gösterir.

korozo corporate movie
koroskin ambalaj çözümlerimiz hakkında sizinle iletişime geçmemizi ister misiniz ?
Lütfen bu alanı işaretleyin