En sevdiğiniz kahve bir tuş ötemizdeyken her yerde kahve uzmanlarının belirmesi artık işten bile değil. Artık baktığımız her yerde kapsül makineler gördüğümüze göre buna çok da şaşırmamak lâzım.

Siz kahvenizin üzerine krem şanti ya da çikolata parçaları eklemek isteyebilirsiniz ama bize göre o küçük kapsül kahvelerin üzerine en güzel yakışan çözüm Koroseal ambalajlar. Hem modifiye atmosfer paketleme hem de kontrollü atmosfer paketleme için mükemmel olan Koroseal, polipropilen kaplar ve sıyır aç tabaklar için uygundur.

Koroseal, düşük sıcaklıkta paketleme ve yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklılık sunar. Buna ek olarak ürün performansı makinenin hızına bağlı olarak ayarlanabilir.

Daha teknik bir bakış açısından bakıldığında; Koroseal tam verim için oksijen ve su buharına karşı maksimum direnç sağlar ve muhafaza edilen ürünle dış çevre arasında kusursuz bir bariyer görevi görür. Delinmeye ve darbeye karşı dirençli olan Koroseal fiziksel açıdan da son derece dayanıklıdır.

Uygun koşullarda saklandığında muhafaza edilecek ürünün üretim tarihinden itibaren altı aya kadar koruma sağlayan KoroSeal Film, stoğunuzu kontrol altında tutmanızı ve üretim programınızı takip etmenizi sağlar.

Siz de kahvenizin üzerine Koroseal almaz mıydınız?

koroseal ambalaj çözümlerimiz hakkında sizinle iletişime geçmemizi ister misiniz ?
Lütfen bu alanı işaretleyin