Korozo olarak, siz müşterilerimizin gıda ürünlerinin korunması ve sunulması konusunda en üst seviye teknolojiden faydalanabilmesi için sürekli olarak yeni ürün geliştirmelerine yatırım yapmaktayız.

Piyasaya yön veren paketleme çözümlerimizden biri olarak sayabileceğimiz Koroform ısıl şekillendirme filmleri, 9 katmana kadar çıkabilen yüksek kalite coex filmlerdir. Et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri, deniz mahsulleri ve unlu mamuller için kullanabileceğiniz bu filmler yüksek kaliteli geniş bir ürün yelpazesi ile sunulmaktadır. Sunmuş olduğu mükemmel derin çekme ve oldukça düşük geçirgenlik özelliklerine ek olarak Koroform filmler, çoklu ısıl şekillendiricilerle uygunluk gösterir. Bunun sonucunda, ürününüzü mükemmel şeffaflığa ve parlaklığa sahip paketlerde sergileyebilirsiniz.

Üstelik cebinizi de dert etmenize gerek yok. Gelişmiş ortak basma teknolojisi sayesinde daha ince olan bu filmler, daha kalın olan muadilleriyle aynı performansa sahiptir. Bu aynı zamanda dondurulmuş gıdalar için ideal paketleme anlamına gelmektedir.

Geçirmezliği en yüksek seviyeye çıkarmak ve paket bütünlüğünü sağlamak için hem temel hem de üst düzey ağ yapıları sağlıyoruz.

Başka ne özellikler var dediğinizi duyar gibiyiz? Koroform ile elde edecekleriniz arasında 60 ila 300 mikrona kadar ürün kalınlığı var. PA, PE, EVOH ve PP içeren bu ürün bileşimi ile aynı zamanda düşük sıcaklıklı ısıl şekillendirme sayesinde elektrik faturanızın kabarmasının da önüne geçebilirsiniz. Delinme ve çarpmalara karşı yüksek direnç gösteren bu filmler ürün korumasını maksimum seviyeye çıkarır ve ısıl şekillendirme sonucunda daha kalın köşeler elde edersiniz. İyileştirilmiş bariyer teknolojisi sayesinde saklamak istediğiniz ürün için oksijen ve su buharı geçirgenliği minimum seviyeye indirgenirken ürününüzü daha uzun raf ömrüyle muhafaza edebilirsiniz.

Pastörizasyona, sterilizasyona ve mikrodalga (Belli koşullar altında. Daha fazla bilgi için bize danışın) uygulamalarına da uygunluk gösteren Koroform ürün yelpazesi içinde sıyır-aç seçenekleri de mevcut. Işık almayan ortamda saklanması gereken ürünleriniz içinse opak beyaz seçeneklerini deneyebilirsiniz.

Son olarak, siz değerli müşterilerimiz, teknik destek ekibimizin uzman görüşlerinden yararlanabilir, dilediğiniz her türlü uygulamaya uygun çözümler için bizden destek alabilirsiniz.

Rakiplerinize nasıl fark atacağınızı mı düşünüyorsunuz? Çözüm Koroform berraklığında.

korozo corporate movie
koroform ambalaj çözümlerimiz hakkında sizinle iletişime geçmemizi ister misiniz ?
Lütfen bu alanı işaretleyin