Söz konusu ambalaj olunca müşterimizin ne istediğini bizden daha iyi bilen yok. İşte bu yüzden tüm ürünlerimizde güvenirliliği, çok yönlülüğü ve en yüksek kaliteyi birinci sıraya koyuyoruz. Bunu sizlere sunduğumuzdan emin olmak için AB ve ABD gıda standartlarına uygun ürünler sunuyor, sağlık ve güvenlik çıtalarını en üst seviyeye çıkarıyoruz. Korotop çok katlı lamine filmler de bu sunduğumuz ürünlerden yalnızca biri.

Bu çok katlı, ortak çekilmiş, lamine polipropilen filmler polipropilen tabaklar için idealdir. Korotop PP sıyır-aç filmler, yüksek sıcaklıklara dayanabilen ve aynı zamanda düşük sıcaklık kaynak uygulamalarıyla da uyum gösterebilen ürünlerdir.

Paketleme makinesinin hızına bağlı olarak özel ayarlanabilen Korotop filmler aynı zamanda modifiye ve kontrollü atmosfer paketleme gerekliliklerine uygunluk gösterir; hedeflenen raf ömrünü elde etmenizi sağlar.

Korotop sayesinde PP tabaklar için pürüzsüz bir sıyır-aç deneyimi yaşayabilirsiniz. Buğulanmaz parlak yüzey aynı zamanda çarpmalara ve delinmelere karşı dayanıklıdır ve oksijen, su buharı gibi dış etkenlere karşı kusursuz bir bariyer görevi görerek sakladığınız ürünün raf ömrünü uzatır.

Korotop PP sıyır-aç film, AF ile kullanıldığında muhafaza edilecek ürünün üretim tarihinden itibaren altı ay raf ömrü sunar. (Uygun saklama koşulları sağlandığı takdirde)Bu sayede stoğunuz daha uzun süre dayanır ve daha uzun aralıklarla malzeme siparişi verirsiniz.

Siz de hemen şimdi Korotop’u deneyerek üstün kaliteyi deneyimleyin.

korotop ambalaj çözümlerimiz hakkında sizinle iletişime geçmemizi ister misiniz ?
Lütfen bu alanı işaretleyin