KoroPack filmler, unlu gıda, süt ürünleri, şeker ve şekerlemeden yapılmış her türlü yiyecek ve hatta deniz ürünlerine kadar gıda paketlemesi konusunda güvenilir ürünler sunar. KoroPack filmler aynı zamanda taze, dondurulmuş, sıvı ya da kurutulmuş gıdalar için mükemmeldir.

Peki, paketleme konusunda neden Korozo’yu tercih etmelisiniz? Koropack ürünleriyle sizlere çok katmanlı lamine edilmiş yüksek bariyer filmlerin oldukça geniş bir yelpazesini sunuyoruz. PE lamineli seçeneği de bulunan bu yüksek kaliteli filmler hem HFFS (horizontal form fill seal – yatay dolum kaynak) ve VFFS (vertical form fill seal – dikey dolum kaynak) flowpack paketleme makineleri için ideal bir seçenektir. Bu filmlerin, ürünlerin tazeliğini korumaya ve raf ömrünü uzatmaya yardımcı olan rekabetçi piyasada oldukça önemli özellikleri vardır.

Tüm bunlara ek olarak, delinmelere karşı yüksek direnç, oksijen ve neme karşı üstün koruma ve sızdırmazlık gibi karakteristikler göze çarpan diğer özellikler arasında sayılabilir. Ürün yelpazesi PE ve EVOH gibi değişik yapısal çeşitliliklerle genişletilebilir. Geniş Koropack yelpazesinden alacağınız verime ve esnekliğe güveniyoruz. Size uygun olan KoroPack’i seçin ve Koropack deneyimini kendiniz keşfedin.

koropack ambalaj çözümlerimiz hakkında sizinle iletişime geçmemizi ister misiniz ?
Lütfen bu alanı işaretleyin