Korozoambalaj.com.tr, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi sizlerden talep etmektedir.

 

Kişisel bilgiler, kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, e-mail adresi, ilgili bilgiler gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca "Gizli Bilgiler" olarak anılacaktır.

 

Korozo Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

 

Korozo Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, Web Sitesi'ne ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda Korozo Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş 'nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Korozo Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında kullanılmaktadır.

 

Korozo Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş  üyelik formlarından topladığı bilgileri söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla ve şirketlerle kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

Korozo Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

 

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Korozo Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş müşterilerine daha özel ve etkin bir hizmet sunmak amacıyla Korozo Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ ONAYI

Üye yukarıda vermiş olduğu iletişim bilgilerine, Korozo Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin kendi faaliyet alanına giren konularda promosyon, kampanya ve güncel haber ile ilgili elektronik ileti göndermesine onay verdiğini kabul beyan ve taahhüt eder.

Üye, Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterse, gönderdiğimiz e-maillere yanıt olarak e-bültenden çıkmak istediklerini belirten bir mesaj ile dönüş yapabilir ve e-bülten üyeliğinden kolayca çıkabilir ve ileti alımını reddedebilir.